Ubytování v našem pensionu 

Ubytování a stravování poskytuje pension Silvie přímo v centru města Vlašimi. Najdete nás v ulici Jana Masaryka čp. 458.

Historie pensionu

Pension Silvie [pokoj] 

Historie této provozovny teprve začíná. Svůj provoz zahájila 29. dubna 2002. Byla přestavena z původního rodinného dvojdomku z roku 1921.

Během roku 2005 došlo k rozšíření restaurace o salónek, který nabízí nových 18 míst k posezení ve stylovém prostředí. K návaznosti k těmto úpravám byla zvětšena i dosavadní kuchyň a ještě lépe vybavena, takže splňujeme přísné požadavky EU.

Ubytování v pensionu

Náš pension nabízí ubytování v šesti dvojlůžkových pokojích s cenou 790,–/noc bez snídaně. K dispozici je také luxusní apartmán (čtyřlůžko s cenou 1700,–/noc bez snídaně). Snídaně je možné objednat zvlášť za cenu 90,–. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení (sprcha, wc). K celkovému vybavení pensionu patří také možnost sledování televize napojené na satelit a připojení k internetu.

Ubytování v našem pensionu ocení hlavně ti zákazníci, kteří mají rádi klidné rodinné ubytování s veškerými službami a zároveň s osobním lidským přístupem.

Věříme, že se u nás budete cítit příjemně. Naše snaha je poskytnout Vám ten nejlepší komfort. Pokud nám chcete sdělit Vaše zkušenosti a názory, můžete si vyžádat u personálu knihu hostů a napsat je.